Nie masz pomysłu na prezent walentynkowy dla chłopaka? Wybierz książkę!

14 lutego coraz bliżej, dlatego jeśli planuje się spędzać ten dzień z ukochanym, to warto już teraz pomyśleć o prezencie. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym prezentem na walentynki jest wspólnie spędzony czas, jednak warto obdarować chłopaka drobnym upominkiem, który sprawi mu wiele radości. Idealnie sprawdzają się do tego książki, które są niezastąpione przy każdej okazji. Jakie tytuły wybrać na walentynkowy prezent?

Walentynki prezent dla niego – po jakie książki sięgnąć?

Szukając walentynkowego podarunku dla niego, często z tyłu głowy pojawia się myśl, że musi być on jakoś związany z tym świętem. Nie jest to prawdą, jeśli jednak książka ma pasować do święta zakochanych, a przy tym sprawić chłopakowi radość, to można postawić na czerwone okładki. Nie każdy chłopak ucieszyłby się z historii romantycznej, a czerwone okładki dają dużo większe pole do popisu. Jakie książki można wybrać?

– “Dom stu szeptów” Graham Masterton
– “Piętno” Przemysław Piotrowski
– “Nigdy” Ken Follet
– “Wojna makowa” Rebecca F. Kuang
– “Droga królów” Brandon Sanderson
– “Billy Summers” Stephen King
– “Blackout” Marc Elsberg

Książki dla fanów gier

Jeśli ukochany lubi grać w gry i spędza przy nich dużo czasu, to na pewno ucieszy się z tych książek, które są z nimi związane. Można tu sięgnąć na przykład po kultowego Wiedźmina napisanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Na podstawie tych książek powstały aż trzy gry fabularne, które są ich kontynuacją, dlatego warto poznać tę historię, która była pierwsza. Inną możliwością są tytuły związane z serią Assassin’s Creed. Książek z tego uniwersum powstało sporo, jednak na szczególną uwagę zasługuje “Assassin’s Creed: Valhalla. Saga Geirmunda” którą napisał Matthew J. Kirby. Jest to książka o postaci, która pojawia się w grze, więc ukochany będzie miał okazję poznać nieco więcej historii z tego świata. Nieco starszą pozycją, ale dotyczącą kultowej gry jest “Warcraft. Dzień smoka” napisana przez Richarda A. Knaaka.

 

 

Posts Tagged with…