Książkowy prezent dla faceta na Walentynki

Może Walentynki to święto przereklamowane, ale to nie oznacza faktu, żeby z tej okazji odpuścić sobie miłe gesty. Tak, należy kochać się cały rok, ale i tak w tym wyjątkowym dniu, który przypada na 14 lutego, powiedzieć drugiej osobie miłe słowo, a także podarować jej fajny prezent. Nie tylko kobiecie. Walentynki prezent dla niego również będzie oczekiwany. Może faceci nie okazują tak mocno uczuć, ale na pewno bardzo im się spodoba, jeżeli kobieta pomyśli również o czymś dla niego.

Nawet, jeżeli będzie to tylko książka. Tylko czy aż? Książki są tak samo ważne, jeżeli chodzi o prezenty, a do tego są w stanie dostarczyć ogrom emocji swoim czytelnikom. Co warto do czytania kupić facetowi?

“Człowiek nietoperz. Harry Hole. Tom 1”

Jo Nesbo – mistrz powieści kryminalnych, który z okazji dwudziestolecia na rynku, zaprasza do tego, aby w nowym wydaniu poznać przygody komisarza Hole.

Harry Hole zostaje wezwany do Australii. Ma poprowadzić śledztwo, które ma wyjaśnić w jaki sposób umarła jego rodaczka. Główny bohater współpracuje razem z miejscowym funkcjonariuszem, Aborygenem Andrew Kensingtonem. To on jest jego przewodnikiem po świecie…domów publicznych i narkotyków. Harry nie wiedział, że przyjdzie mu poznać ten kraj od tej strony. Jego spojrzenie na Australię się zmienia.

Przytłoczony obrazami, które ma przed swoimi oczami, w nieprawidłowy sposób na samym początku łączy pewne informacje. Takie, które mogą doprowadzić do zabójcy. W końcu Harry wchodzi na właściwie tory, ale to i tak już za późno. Teraz będzie musiał zapłacić bardzo wysoką cenę za to, aby udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie, kto jest winny. Tylko czy główny bohater będzie umiał poradzić sobie z tym ciężarem?

Jo Nesbo ma na swoim koncie wiele udanych książek. W tym właśnie cykl powieści o komisarzu Hole, który musi zmagać się z wyjątkowo brutalnymi zbrodniami. Tego typu powieści będą doskonałą inspiracją na prezent dla każdego mężczyzny, niezależnie od tego ile będą oni mieli lat.

Posts Tagged with…